GWARANTUJEMY TO,
CO INNI TYLKO OBIECUJĄ

W centrum Białegostoku, przy cichej, spokojnej i urokliwej ulicy Waryńskiego znajduje się wyjątkowe miejsce, jedyne takie w mieście: Salon Urody & Day SPA AFRODYTA.

Salon Urody AFRODYTA daySPA to kwintesencja ponad 15 lat doświadczeń w dziedzinie kosmetyki, wykształcenia, oraz wielu szkoleń. Salon Urody & Day SPA AFRODYTA różni się od innych tym, iż naszym priorytetem jest zapewnienie każdej klientce unikalnego Indywidualnego Programu Pielęgnacyjnego Urody i Ciała. Każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny, dlatego też każda cera wymaga również indywidualnego traktowania. Polegając na bogatym doświadczeniu skomponowaliśmy Autorskie Kompleksowe Programy Pielęgnacyjne do wszystkich rodzajów cer i problemów skórnych. Naszym celem było stworzenie przyjaznego azylu sprzyjającego pielęgnowaniu urody, by każda osoba odwiedzająca Salon Urody AFRODYTA DaySPA poczuła się tutaj komfortowo „ we własnej skórze”.

Przekraczając próg naszego salonu powierzają Państwo swoją urodę i zdrowie wysoko wykwalifikowanym specjalistom. Od podstawowych zabiegów i digitopresurowych metod masażu , do całkowitej pielęgnacyjnych twarzy i ciała, stylizacji paznokci, makijażu oraz troskliwej i szybkiej obsługi Salon Urody AFRODYTA DaySPA dołoży wszelkich starań, aby fachowo rozpoznać i zaspokoić potrzeby Państwa skóry i ciała. Idealnie dopasujemy odpowiedni do Państwa cery zabieg. Specjalizujemy się w problemach skóry trądzikowej i naczynkowej oraz cellulicie. Zapewnimy wszechstronną pielęgnację cery przy użyciu profesjonalnych i skutecznych kosmetyków.

Wnętrza Salonu zaprojektowane w oryginalnym stylu, jasne kolory i ciepłe barwy sprzyjają wyciszeniu tworząc doskonała enklawę spokoju. Naturalne światło, pokój zabiegowy do pielęgnacji twarzy, paznokci, zapraszająca recepcja oraz jedyne w swoim rodzaju wyodrębnione pomieszczenie do zabiegów na ciało zostało zorganizowane z myślą o najbardziej wymagających i wyjątkowych klientkach by zaspokoić ich potrzeby estetyczne i duchowe. Nasze Day SPA jest niewielkie, ale bardzo przytulne i komfortowe, a lokalizacja w centrum miasta pozwala na dogodny dojazd.

Unikalny i ekskluzywny pokój do zabiegów na ciało jest wyodrębnioną częścią Salonu. Niestandardowe oświetlenie, kojące dźwięki relaksacyjnej muzyki oraz zapach wonnych olejków pozwala doświadczyć niesamowitych doznań oraz stanowi oazę relaksu i komfortu z dala od pośpiechu, gwaru i zgiełku miejskiego życia. Ponad 60 profesjonalnych zabiegów kosmetycznych dostępnych w Salonie Urody & Day SPA AFRODYTA, łącznie z ekskluzywnymi specjalistycznymi Programami Pielęgnującymi Urodę i Ciało wykonywanymi przez ekspertów w dziedzinie kosmetyki , stylizacji paznokci, fizykoterapii oraz rehabilitantów i masażystki i masażystów, najnowsze metody i nowoczesne urządzenia, stanowią gwarancję najlepszych efektów i najwyższej jakości naszych usług.

Z nami będziesz piękna, młoda i szczupła bez skalpela!

ZADZWOŃ: 570 205 686